Cmimi: Nga Tek

Shitet 1+1&parkim, tek Irfan Tomini:

Tirana - Tirana - Pallati me Shigjeta
73 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Në shitje Apartament me tipologji 1+1&garazhd 13 m2 . Me vendndodhje përballë Kompleksit Delijorgji, nga krahu i Pallatit me Shigjeta. Ka sipërfaqe totale 73 m2,netto 60 m2, Ndodhet në pallat të ri me ashensor dhe pozicionohet në katin 2. Apartamenti organizohen nga korridori i cili bën shpërndarjen e ambienteve, duke vazhduar me ambientin e ditës së bashku me ambientin e gatimit, dhomën e gjumit matrimoniale, ballkonin si dhe tualetin. Cmimi:73.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1511
 • Cmimi: 73 000€
 • Siperfaqe: 73.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: PALLATI ME SHIGJETA
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array