Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,tek Profarma:

Tirana - Tirana
123 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament tipit 2+1, Sapo kalon Sheshin Shtraus, tek Profarma. Sip totale eshte 123.5 m²,orientimi nga dielli. Kati 3 ne objekt. Organizimi : Sallon+gatim, 2 dhome gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Punime super cilesore: Sistem kapote e ventiluar, sistem ngrohje ftohje, dritare doppio xham, ashensor. E sapo perfunduar ,gati per banim. Cmimi : 123.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1508
 • Cmimi: 123 000€
 • Siperfaqe: 124.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: PROFARMA
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array