Cmimi: Nga Tek

Duplex me qera 110 m2,Kodra e Diellit:

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
700€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qira Duplex luksoz tek Rezidenca Kodra e Diellit 1. Siperfaqe totale eshte 110 m². Kati i I-re eshte i organizuar ne sallon + ambient gatimi dhe tualet. Kati i II-te eshte i organizuar ne 2 dhoma , 1 tualet dhe garderobe. Cmimi :700 Euro/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1493
  • Cmimi: 700€
  • Siperfaqe: 110.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: KODRA E DIELLIT 1
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array