Cmimi: Nga Tek

Godine 7 kateshe me qera , Kinostudio:

Tirana - Tirana
1€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qira godine komerciale 7 kate ne Kinostudio,Rr. Aleksander Moisiu Siperfaqe totale 2000m², ku secili kat kat ka siperfaqe 170 m². Katet nga 1-3 jane open-space, salla per mbledhje dhe evente. Katet nga 4-6 organizohen ne 6-7 dhoma gjumi, ku secila ka tualet me vete. Kati i 7-te eshte open-space. Objekti disponon ashensor. Objekti mund te funksionoje si hotel, fondacion, si dhe institucion shteteror. Ne funksion te tij eshte edhe nje vile me oborr edhe verande. Mundesi parkimi per 8-9 makina. Cmimi:sipas kerkeses

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1491
  • Cmimi: 1€
  • Siperfaqe: 2 000.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: KINOSTUDIO
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array