Cmimi: Nga Tek

Hyrje me qera 2+1,tek Ish Ekspozita:

Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta
700€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Apartament 2+1+A+BLK ,tek Ish-Ekspozita. Siperfaqe totale eshte 122 m²,me ashensor. Ndodhet ne katin e 13 dhe te fundit te pallatit modern ,me pamje fantastike. Organizohet ne : 2 dhoma gjumi, kuzhine e vecuar, dhome ndenje me oxhak, 3 ballkone, 2 banjo. Apartamenti jepet per banim ose per zyra. Cmimi:700 Euro/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1462
 • Cmimi: 700€
 • Siperfaqe: 122.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 13
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: ISH EKSPOZITA
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array