Cmimi: Nga Tek

Zyra Biznesi me Qira, 293 M2:

Tirana - Tirana - Qender
3 300€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera zyre moderne ne qender te Tiranes, me sip. te brendshme 293 m2. Cmimi : 3300 Euro/muaj. Perfshihen ne kete cmim : mirembatje ashensori dhe sherbim roje te godines. 24 ore,mbikqyrje me kamera te godines, mirembajtje e paisjeve te ndrysheshme (kondicionere,ndricim,sanitare,sherbim recepsioni,pastrimi i ambjenteve te perbashkta,furnizimi me uje). Kati 7.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 146
 • Cmimi: 3 300€
 • Siperfaqe: 293.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet:
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Rr. Murat Toptani
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array