Cmimi: Nga Tek

Hyrje me qera 113 m2,Komuna Parisit:

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
750€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartament me qera ,super luksoz 2+1+2+depo ,tek Komuna e Parisit,perballe me qendren Kristal. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin 5-te me ashensor. Siperfaqe totale eshte 113 m2,ndertim i vitit 2018. Organizohet : Ambjent ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo,ballkon. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i arreduar me markat me cilesore ne pajisje dhe mobilim si: Pierre Cardin, Bazzart. Eshte i pa banuar me pare. Cmimi:750 Euro/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1433
 • Cmimi: 750€
 • Siperfaqe: 113.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Komuna e Parisit
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array