Cmimi: Nga Tek

Papafingo me qera 3+1,Liqeni i Thate:

Tirana - Tirana - Liqeni i Thate
650€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera papafingo 3+1+A+BLK tek Liqeni i Thate. Sipërfaqe totale eshte 360 m2,Kati 7 ne objekt. Organizimi: Sallon ndenje, Ambjent gatimi (i kompletuar) 3 Dhoma gjumi, Dhome oxhaku, 2 Tualete, 1 Lavanteri, 1 Depo, Ballkon per barbeque, 2 Poste Garazhde. Panel diellor,Sistem ngrohje:kaldaja + kondicioner. Veranda nga perpara ofron nje pamje mjaft te bukur te te gjithe Tiranes dhe Liqenit Artificial.Orientimi nga te gjitha anet,jepet me qera i pamobiluar. Nje nder zonat me te qeta dhe te preferuar per banim. Cmimi :650 Euro/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1419
 • Cmimi: 650€
 • Siperfaqe: 360.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: LIQENI I THATE
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array