Cmimi: Nga Tek

Apartament me qera 2+1, Irfan Tomini:

Tirana - Tirana - Tirana e Re
450€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera apartament 2+1 i nje pallati ekzistues, rruga Irfan Tomini. Sip totale eshte 70 m². Organizimi:Sallon ndenje+kuzhine,2 dhoma gjumi,1 tualet,ballkon Ambjenti i ndenjes me kondicioner, jepet me qera i mobiluar. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet. Cmimi:450 Euro/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1412
 • Cmimi: 450€
 • Siperfaqe: 70.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: IRFAN TOMINI
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array