Cmimi: Nga Tek

Shitet Truall 12.000 m2, ne Vore:

Tirana - Tirana
240 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet nje truall per ndertim siperfaqe 12.000 m2 ne Vore, prane me Terminalin e ri Doganor. Ka pozicion shume te bukur dhe ka pamje deri ne Tirane dhe Dajt. Eshte e vendosur ne nje koder te bute, rreth 100 mt nga rruga kryesore. Prona eshte e pershtatshme per ndertimin e objekteve te biznesit ose ndertim vilash banimi. Cmimi:240.000 Euro Me hipoteke te rregullt. Kembehet nje pjese e vleres me Apartamente ose Dyqane ne Tirane.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1390
  • Cmimi: 240 000€
  • Siperfaqe: 12 000.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: VORE
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array