Cmimi: Nga Tek

Shitet Toke 3000 m2, Laguna e Vainit:

Lezhe - Lezhe
100 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet toke me siperfaqe 3000 m2,afer lagunes ne zonen e Vainit,Lezhe. Eshte e pershtatshme per te ndertuar hotel,vila banimi,aktivitet biznesi etj. Toka ndodhet ne nje vend shume te qete, me natyre fantastike dhe shume afer bregut te detit. Mundesi kembimi me apartament ne Tirane ose Durres. Cmimi:100.000 Eur Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1369
  • Cmimi: 100 000€
  • Siperfaqe: 3 000.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: LAGUNA KUNE-VAIN
  • Qytet: Lezhe
  • Zone: Array