Cmimi: Nga Tek

Apartament me qera 2+1,tek Magnet:

Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave
480€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Tek Kompleksi ' Magnet' tek 21 Dhjetori jepet me qera Apartament/Zyre 2+1 me siperfaqe 70 m2,kati 0, pallat i ri,ballkon, lartesia 3,5 m, bosh i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga 3 ambjente, salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Nese do te jepet per banim ose do te jete e nevojshme mund ti vendoset k.bufeja, i pa banuar me pare, i pershtatshem per banim ose per zyra, orientimi jug-perendim. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane per te pasur nje jete sa me komode. Cmimi: 480 Euro/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1356
 • Cmimi: 480€
 • Siperfaqe: 70.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: ISH PARKU
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array