Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje 1+ 1, tek Rera e Hedhur:

Lezhe - Lezhe
46 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+ 1 afer me plazhin,prane Resort Ambasador tek Rena e Hedhur ne Lezhe. Ndodhet ne nje rezidence te re banimi, prane plazhit me pisha. Sip totale eshte 71 m2. Eshte e organizuar ne sallon me kuzhine,1 dhome gjumi ,1 tualet,ballkon. Ajer i paster dhe zone e qete banimi. Cmim:46.000 Eur Ne faze karabina

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1331
  • Cmimi: 46 000€
  • Siperfaqe: 71.00 m²
  • Dhoma gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: RERA E HEDHUR
  • Qytet: Lezhe
  • Zone: Array