Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,tek Ali Demi:

Tirana - Tirana - Alidemi
86 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi,shitet apartament 2+1 ne nje ndertim te vitit 2021,sip totale eshte 82 m2. Apartamenti eshte ne faze ndertimi ne objekt banimi me 5-9 dhe 10 kate dhe me 2 kate parkim nentoke me nje cilesi te ndertimit teper cilesore, ku fasada ne pjesen me te madhe eshte me dopioxham termik, nje pjese e veshur me fasade te ventiluar, sistemi kondicionit qendror , paisjet e tualeteve inkaso. 1) IZOLIMI AKUSTIK, muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret e shkallëve do të jenë termikisht të izoluar. 2) TERMOIZOLIMI / FASADA, teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer energjine elektrike(balancim temperature per kundrastinet). Zona ne te cilen ndodhen keto apartamente ju ofron te gjitha kushtet optimale per nje jetese sa me komode dhe do te ishte nje investim ideal duke konsideruar potencialin e zones ne te cilen ndodhet. Cmimi:86.000 Eur Ne faze ndertimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1325
  • Cmimi: 86 000€
  • Siperfaqe: 82.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: ALI DEMI
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array