Cmimi: Nga Tek

Shitet toke per ndertim, ne Vishnje:

Tirana - Tirana
277 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet toke ne Vishnje,afer Petreles siperfaqe 6100 m2 me forme te rregullt. Toka ndodhet ne nje zone me prespektive ne ndertim dhe zhvillimin te bizneseve te ndryshme si: ndertimin e resorteve, restoranteve, hoteleri etj. Cmimi :277.000 Euro Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1315
  • Cmimi: 277 000€
  • Siperfaqe: 6 100.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: VISHNJE
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array