Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament luksoz 2+1, TEG-u:

Tirana - Tirana - TEG
160 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te bukura ne Tirane, prane TEG-ut. Sip totale eshte 107 m2.Siguri me roje dhe kamera 24h. Eshte i organizuar ne : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin 2 ne objekt. Dallohet per qetesine dhe pyllin I cili shtrihet brenda kompleksit te banimit. Hapesire parkimi per makine perfshihet ne çmim. Cmimi: 160.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1314
 • Cmimi: 160 000€
 • Siperfaqe: 107.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: TEG
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array