Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,tek Turdiu:

Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
1€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit . Disponon siperfaqe totale 92 m2, kati i 3 banim. Organizimi: Salloni ndenjejes+ gatim,2 dhoma gjumi, 1 tualet,1 ballkon. E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut. E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit. Cmimi:Sipas kerkeses Ne faze ndertimi,karabina!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1312
 • Cmimi: 1€
 • Siperfaqe: 92.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Fusha e Aviacionit,Turdiu
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array