Cmimi: Nga Tek

Shitet Ambient biznesi, tek Magnet:

Tirana - Tirana - Ndre Mjeda
230 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Ambient biznesi te Kompleksi Magnet. Ndodhet në katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 110 m2 ambjent të brendshëm dhe 100 m2 ambjent i jashtëm. Ambienti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm per biznes. Cmimi:230.000 Eur Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1311
 • Cmimi: 230 000€
 • Siperfaqe: 210.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Ndre Mjeda
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array