Cmimi: Nga Tek

Shitet toke ,Autostrada Durres-Tirane:

Tirana - Tirana - Autostrada Durres - Tirane
800 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet toke buze rruges kryesore ne Autostrade Durres-Tirane prane Mektrin Motors Toka ka nje siperfaqje totale prej 15.000 m2. E pozicionuar buze autostrades eshte nje mundesi e mire investimi dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme : Showroom,shkolla,magazina etj. Cmimi: 800.000 Euro Dokumentacion te rregullt hipotekor. Mundesi kembimi nje pjese te vleres me Apartamente ne Tirane ose Durres.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1310
  • Cmimi: 800 000€
  • Siperfaqe: 15 000.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: AUTOSTRADA DURRES-TIRANE
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array