Cmimi: Nga Tek

Magazine me qera 600 m2, Frigoriferi:

Tirana - Tirana - Siri Kodra
1 200€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Magazine siperfaqe 600 M2, kati I ne objekt 3 katesh tek blloku i Magazinave tek Siri Kodra. Magazina eshte e pajisur me ashensor, ka linje 3 fazore dhe ka akses trajleri. Ambjenti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si fasoneri apo edhe magazinim. Cmimi:1200 Eur/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1275
  • Cmimi: 1 200€
  • Siperfaqe: 600.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Not Provided
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array