Cmimi: Nga Tek

Shitet Truall 10.000 m2,Porto Romano:

Durres - Durres
1€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet toke me siperfaqe 10 mije m2 ndodhur prane depozitave te portit te Porto Romanos, Durres. Infrastruktura eshte ne ndertim e siper per t'u lidhur direkt me Porto Romanon. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar ku mund te perdoret per cdo lloj biznesi. E pershtatshme per ndertimin depozitave te naftes dhe gazit,si dhe per vepra te ne fushen e prodhimit te energjise,kapanone, fabrika perpunimi etj Cmim:Sipas Kerkeses

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1199
  • Cmimi: 1€
  • Siperfaqe: 10 000.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: PORTO ROMANO
  • Qytet: Durres
  • Zone: Array