Cmimi: Nga Tek

Magazine me qera 1800 m2, Kombinat:

Tirana - Tirana - Kombinat
3 600€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Magazine, me siperfaqe 2000 m2, dhe lartesi 8 metra. Ambienti eshte open space, me kolona ne mes, posedon tualet, sistem aspirimi, dhe ngrohjeje. Eshte i pershtatshem per fasoneri, linja prodhim perpunimi, magazine etj. Cmimi: 3600 Euro/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1003
  • Cmimi: 3 600€
  • Siperfaqe: 1 800.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: KOMBINAT
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array