Price: From To

Ambient me Qera 50 m2,afer Xhamise:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
550€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Jepet ambient biznesi me qira Rr. Kavajes Sip totale eshte 50m²,Kati 2,fasade e gjere xhami. Gjendja shume e mire, e rregulluar dhe investuar. Ndodhet buze rruges kryesore, ne nje nga zonat me te mira dhe te frekuentuara te qytetit. E pershtatshme per:Klinike dentare/okulistike, laborator mjeksor/klinike mjeksore, zyre noterie/avokatie, zyre udhetimesh/imobiliare etj Cmimi:550 Eur/muaj

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 726
 • Price: 550€
 • Area: 50.00 m²
 • bedrooms:
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 2
 • Mortgage: No
 • Address: RRUGA E KAVAJES
 • City: Tirana
 • Zone: Array