Price: From To

Shitet Apartament cilesor 1+1,tek Jolla:

Tirana - Tirana - Bulevardi Kashar
59 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 ne Rezidencen me te re ne zonen e Unazes se Re, prane VILA L. Rezidenca Jolla shpk eshte e konceptuar ne module 10 kateshe. Sip totale apartamentit eshte 74 m2,kati 5 ne objekt. Eshte i organizuar ne Sallon+gatim,1 dhome gjumi,korridor,1 banjo,1 ballkon. Orientimi eshte nga Perendimi dhe kubatura perfekte. Cmimi:59.000 Eur Ne faze ndetimi,karabina.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1567
 • Price: 59 000€
 • Area: 74.00 m²
 • bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 5
 • Mortgage: No
 • Address: ASTIR,VILA L
 • City: Tirana
 • Zone: Array