Price: From To

Shitet Hyrje 2+1 , Komp.Mangalem 21:

Tirana - Tirana - Alidemi
73 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen Ali Demit. Ndodhet ne nje kompleks te ri te vitit 2022 dhe teper cilesor ne punime. Sip totale eshte 94 m2,ne katin e 6- te banimit,me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar sallon bashke me guzhinen,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi:73.500 Eur E sapoperfunduar.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1565
 • Price: 73 500€
 • Area: 94.00 m²
 • bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Price/m2:
 • Floor: 6
 • Mortgage: No
 • Address: MANGALEM REZIDENCE
 • City: Tirana
 • Zone: Array