Price: From To

Apartament per zyra 1+1,Square 21:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
450€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qira apartament per zyra 1+1+bllk tek Rruga e Kavajes ,tek Arlis ndertim. Siperfaqe 73m²,Kati i 2-te banim,pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti jepet vetem per zyra. Cmimi : 450 Euro/muaj

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1447
 • Price: 450€
 • Area: 73.00 m²
 • bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 2
 • Mortgage: No
 • Address: SQUARE 21
 • City: Tirana
 • Zone: Array