Price: From To

Shitet Tokë 1010 m2,Liqeni Kasharit:

Tirana - Tirana - Kashar
52 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet tokë tek Liqeni I Kasharit. Toka eshte me pamje nga liqeni ,sipërfaqe totale prej 1010 m2. E pershtashme per agroturizem apo ndertime rezidenciale. Toka ndodhet ne nje zone te qete, dhe me pamje nga liqeni. Cmimi: 52.000 Euro Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1387
  • Price: 52 000€
  • Area: 1 010.00 m²
  • bedrooms:
  • Bathrooms:
  • Price/m2:
  • Address: LIQENI I KASHARIT
  • City: Tirana
  • Zone: Array