Price: From To

Shitet Toke per ndertim,Kepi i Rodonit:

Durres - Durres
600 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Toka qe shitet ndodhet tek Kepi i Rodonit,me sip 15.000 m2. Vend ideal per resort,vila banimi etj Distance prej 200 mt larg bregu i detit,prane saj do te ndertohet dhe porti i jahteve,duke marre nje zhvillim edhe me te madh. Cmimi:600.000 Eur (diskutueshem) Shitet ose nderrohet nje pjese vleres me Apartamente ne Tirane. Me hipoteke te rregullt!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1280
  • Price: 600 000€
  • Area: 15 000.00 m²
  • bedrooms:
  • Bathrooms:
  • Price/m2: 40€
  • Address: KEPI I RODONIT
  • City: Durres
  • Zone: Array