Cmimi: Nga Tek

Ambient biznesi me qera ,tek Magnet:

Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave
850€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Ambient biznesi te Kompleksi Magnet. Ndodhet në katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 110 m2 ambjent të brendshëm dhe 100 m2 ambjent i jashtëm. Ambienti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm per biznes. Cmimi:850 Eur/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 941
  • Cmimi: 850€
  • Siperfaqe: 210.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: MAGNET REZIDENCA
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array