Cmimi: Nga Tek

Hyrje me qira 2+1, tek Min.Jashtme:

Tirana - Tirana - Brryli
350€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qira Apartament 2+1+2bllk te Ministria e Jashtme. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme prej 100 m². Organizuar : sallon ndenjeje, ambient gatimi,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Eshte i pozicionuar ne katin e 7 te nje pallati te ri ,me ashensor. Cmimi:350 Eur/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 927
 • Cmimi: 350€
 • Siperfaqe: 100.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: MINISTRIA E JASHTME
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array