Cmimi: Nga Tek

Ambient me qera, prane Nenkalimit:

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
950€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ambient me qera zona e Komuna e Parisit. Kati I pare I nje pallati, ndertim i ri, pozicioni prane kopshtit Botanik. Zone e qete dhe lehtesishte e aksesueshme me autostraden. Sip totale eshte 440 m2,1 tualet,Linje dhe sahat 3 fazor. Qepen me korent me hapje tavanore me gjeresi 3.5m. Lartesia e ambientit 2.8m,sistem kamerash,Internet te instaluar. Parkim per 4 makina perpara magazines me sip. 50 dhe 60 m2 sip. jashte ne krah te magazines shtruar me pllaka,gjelberim perreth. Ambienti mund te perdoret per magazine, linje prodhimi, servis makinash, mobileri, oficine, punime alumini, etj. Cmimi :950 Eur /Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 804
  • Cmimi: 950€
  • Siperfaqe: 440.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Not Provided
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array