Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 3+1,Liq i Thate:

Tirana - Tirana - Liqeni
236 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, me nje siperfaqe prej 213 m² dhe me nje cmim prej 1300 €/m², ne katin e 2 dhe permban 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 tualete, 1 korridor dhe nje ballkon te bollshem.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 78
  • Cmimi: 236 000€
  • Siperfaqe: 213.97 m²
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2: 0€
  • Adrese: Liqeni Artificial
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array