Cmimi: Nga Tek

Shitet Ambient biznesi 340 m2, Fusha:

Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
325 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ambienti ndodhet tek Ish Fusha e Aviacionit, tek ‘Garden Turdiu Residence’. Disponon sipërfaqe totale prej 340 m2 dhe ndodhet në katin 2. Ambienti ndodhet tek ‘Garden Turdiu Residence’ i cili është një kompleks banimi me 9 ndërtesa kryesore me 7, 8, 11 dhe 12 kate mbi tokë dhe kate parkimi nëntokë, krijon hapësirë të favorshme për zhvillimin e tipologjive të ndryshme biznesi. Cmimi: 325.000 Eur

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 704
 • Cmimi: 325 000€
 • Siperfaqe: 340.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 4
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: TURDIU
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array