Cmimi: Nga Tek

Shitet Dupleks 244 m2, Ish Parku:

Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave
1€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Dupleksi ndodhet pak metra larg qendrës së Tiranës, duke patur akses me të gjitha rrugët kryesore. Apartamenti ndodhet në katin e 8-9 banim. Kati i 8- të me sipërfaqe prej110 m2, ndërsa kati i 9-të ka një sipërfaqe prej 108.8m2. Totali i dy kateve është 244 m2. Apartamenti përbëhet nga një sallon ndjenje i madh, kuzhine me vete, 4 dhoma gjumi, 2 korridore, 2 ballkone, si dhe dy tualete. Apartamenti dublex ka komoditetin e hapësirave më të mëdha, dritare në dimensione të mëdha, pamje panoramike të ambjentit përreth. Tavane të larta, hapesirë unike të dhomave, kompozim i bukur i ambjenteve të ditës & natës. Me çertifikatë pronësie. Cmim sipas kerkeses.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 701
  • Cmimi: 1€
  • Siperfaqe: 244.00 m²
  • Dhoma gjumi: 4
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2: 1000€
  • Adrese: Not Provided
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array