Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje 1+1 ,prane Mondial:

Tirana - Tirana - Frosina Plaku
89 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet super Apartament 1+1 , prane Hotel Mondial! Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, ne katin e dyte.Organizimi : Sallon+gatim,1 dhome gjumi,1 ballkon dhe 1 tualet. Sip totale eshte 82 m2. Pershtatet lehte ne 2+1,punime cilesore ne objekt. Cmimi :89.500 Eur Disponon hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 699
 • Cmimi: 89 500€
 • Siperfaqe: 82.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Mondial
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array