Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,ne Qerret:

Durres - Durres
38 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 66 m2. Organizohet me 1 sallon te madh, kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira fale qetesise, ajrit te paster dhe flladit te detit . Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Cmimi: 38.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 672
 • Cmimi: 38 000€
 • Siperfaqe: 66.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Qerret
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array