Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 3+1,Qytet Studenti:

Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
95 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 3+1+verande ,ne 1 kompleks cilesor banimi. Ndodhet ne katin e 3 ,Sip totale eshte 144.5 m2. Organizohet ne nje sallon+gatim,3 dhoma gjumi, 2 tualete, verande e bollshme. Zone e qete dhe e gjelberuara perpara pallatit ,planimetri e rregullt, 100% e shfytezueshme. Gati per banim. Cmimi: 95.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 670
 • Cmimi: 95 000€
 • Siperfaqe: 144.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Not Provided
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array