Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1, tek Green City:

Tirana - Tirana - Unaza e re
84 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 tek rezidenca Green City ,Rruga Nexho Konomi. Ndodhet ne katin 2, sipërfaqe totale 106 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: Salloni ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni. Disponon kubaturë te rregullt dhe punime cilësore me termoizolim,sistem chiller, dopio xham me mbyllje hermetike, ashensor 10-13 vendësh. Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime shume cilësore në qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasiliteteve si banka, shkolla, furra buke, supermarkete, qendra tregtare dhe biznese te tjera publike e private. Gati per banim. Cmimi: 84.500 Euro. Extra garazhd : 10.500 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 669
 • Cmimi: 84 500€
 • Siperfaqe: 106.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Not Provided
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array