Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1, ne Vala Mar:

Tirana - Durres
87 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Vala Mar, ne Gjirin e Lalzit Siperfaqe totale eshte 72.7 m2 ,kati 2 banim ,pamje nga deti. Organizimi: Sallon ndenje + ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi, 1 tualet Valamar Residences ofron jo vetëm një rezidencë, por një përvojë të paharruar jetese. Pamja e mrekullueshme e bregdetit ranor të zonës do të jetë imazhi i parë dhe i fundit i ditëve tuaja në bregdet. Valamar Residence ka menduar për ju dhe familjet tuaja, duke ofruar një shumëllojshmëri shërbimesh, lehtësirash dhe argëtimesh. Standardi i padiskutueshëm i ndërtimit është tipari kryesor i këtij kompleksi. Cmimi: 87.200 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 666
 • Cmimi: 87 000€
 • Siperfaqe: 72.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Not Provided
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array