Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1, ne Valamar:

Durres - Durres - Gjiri Lalzit
89 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Disponon nje siperfaqe prej 76.5 m2 apartament dhe 40 m2 oborr dhe ndodhet ne katin 0 pozicjon fantastik. Organizimi: sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe oborri. Cmimi: 89.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 644
  • Cmimi: 89 000€
  • Siperfaqe: 116.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Gjiri Lalzit
  • Qytet: Durres
  • Zone: Array