Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,tek San Pietro:

Durres - Durres - Gjiri Lalzit
127 700€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial “San Pietro”, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës. I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtrihet plazhi i mrekullueshëm i San Pietros. Informacion mbi apartamentin: kati 2, sipërfaqja e apartamentit 106.5 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: salloni ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni, punime cilësore, kubaturë e rregullt vendodhje strategjike pamje e mrekullueshme. Afërsia me Tiranën e Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për cdokënd që jeton 20 deri në 40 minuta larg. Cmimi: 127.700 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 641
 • Cmimi: 127 700€
 • Siperfaqe: 106.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Gjiri i Lalzit
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array