Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,afer Fushes:

Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave
86 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet apartament 2+1 tek zona e Parkut,pranë Fushës se Aviacionit. Apartamenti është i pozicionuar në katin e 1 të një pallati të ri. Disponon sipërfaqe totale prej 95.5 m2 dhe është i organizuar në: ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cilësi të lartë ndërtimi, termoizolim, izolim akustik, ambjent gjelbërimi etj. Cmimi: 86.000 Euro. Ne faze ndertimi.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 640
 • Cmimi: 86 000€
 • Siperfaqe: 95.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Not Provided
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array