Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,ne Linze:

Tirana - Tirana - Fresku
31 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament i ri tipit 1+1, ne zonen e Freskut,Linze. Apartamenti është i pozionuar në katin e 2, të pallatit me sipërfaqe totale prej 85 m2. Orientim nga perendimi. Apartamenti perbehet nga: salloni I bollshem+ambient gatimi, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Aktualisht ne faze murature dhe suvatimi. Cmimi: 31.500 Euro. Ne proces hipotekimi.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 639
 • Cmimi: 31 500€
 • Siperfaqe: 85.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Linze
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array