Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1, Green Coast:

Vlore - Vlore - Dhermi
178 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti ndodhet ne Palase, Dhermi tek rezidenca GREEN COAST , ne vendin me te bukur edhe me luksoz ne Shqiperi. Siperfaqe totale eshte 193 m2, nga e cila 87 m2 eshte apartament, oborr personal 107 m2,parking personal 21 m2. Apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 2 dhoma gjumi , 1 banjo + verande (oborr). Eshte e ndërtuar në të njëjtin stil unik me arkitekturë bashkëkohore, kopsht privat dhe pamje panoramike të detit. Eshte nje zgjedhja e shkëlqyer për këdo që dëshiron shpesh të shijojë pushime për t’iu larguar jetës së përditshme. Cmimi : 178.000 Euro. Gati per banim.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 636
  • Cmimi: 178 000€
  • Siperfaqe: 193.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Not Provided
  • Qytet: Vlore
  • Zone: Array