Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 3+1, tek Botaniku:

Tirana - Tirana - Kopshti Botanik
103 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Ambient per banim 3+1,Sip totale eshte 133 M2, kati 1 banimit,ndertim i ri cilesor ne zonen Kopshtit Botanik. Mundesi te pafundeta per pershtatje dhe organizim. Cmimi: 103.500 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 603
 • Cmimi: 103 500€
 • Siperfaqe: 133.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Not Provided
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array