Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1, Ish Profarma:

Tirana - Tirana - Porcelan
91 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Sapo kalon Sheshin Shtraus, tek Profarma shitet Apartament 2+1. Sip totale eshte 103 m²,Kati 5 ne objekt. Organizimi : Sallon+gatim, 2 dhome gjumi, 2 tualet dhe ballkoni. Punime super cilesore: Sistem kapote e ventiluar, sistem ngrohje ftohje, dritare doppio xham, ashensor. Cmimi : 91.000 Euro. Aktualisht ne faze ndertimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 600
 • Cmimi: 91 000€
 • Siperfaqe: 103.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Sheshi Shtraus
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array