Cmimi: Nga Tek

Apartament me Qira 3+1, Ish Blloku:

Tirana - Tirana - Blloku
1 490€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qira apartament 3+1 tek ish Blloku, Tiranë. Ka sipërfaqe 149.5 m² dhe ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me ashensor modern. Organizohet në: sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon. Cmimi: 1490 €/ muaj.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 599
 • Cmimi: 1 490€
 • Siperfaqe: 149.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Not Provided
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array