Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje Rezidenciale 3+1, Kmy:

Tirana - Tirana - Yzberisht
94 400€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 3+1 ne kompleks rezidencial me lulishte ne zonen e Yzberishtit. Ndodhet ne katin 7, sipërfaqe totale 126 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: Salloni ndenjes se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon. Disponon kubaturë te rregullt dhe punime cilësore me termoizolim,sistem chiller, dopio xham me mbyllje hermetike. Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime shume cilësore në qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasiliteteve si banka, shkolla, furra buke, supermarkete, dhe biznese te tjera publike e private. Cmimi: 94.400 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 596
 • Cmimi: 94 400€
 • Siperfaqe: 126.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Not Provided
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array