Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 3 kateshe, ne Mjull Bathore:

Tirana - Tirana - TEG
318 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Vila është me vendndodhje në Mjull Bathore,prane TEG-ut. Eshte i shtrire mes ajrit te paster, gjelberimit dhe nje pylli brenda rezidences. Ka një sipërfaqe ndërtimi prej 297 m2 dhe me një sipërfaqe prej 300 m2 tokë e lirë. Kati nëntokë : Dhomë ndenje , Lavanteri , Kantinë •,Dhomë shërbimi. Kati pare disponon : Salloni Ndenjes , Kuzhina ,1 Dhomë gjumi ,Tualeti. Kati i dyte disponon : 2 Dhoma gjumi , 1 Garderobë , 2 Tualete , Ballkoni. Vila është individuale e bashkëngjitur, e kompozuar mbi një plan të rregullt dhe design modern e bashkëkohor. Vila është me orientim Lindje-Jug-Perëndim. Cmim: 318.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 585
  • Cmimi: 318 000€
  • Siperfaqe: 597.00 m²
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Mjull Bathore
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array