Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 3+1,afer Juridikut:

Tirana - Tirana - Tirana e Re
325 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet apartament 3+1 tek me siperfaqe totale 130 m2,prane Juridikut. Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara per banim por edhe per jetese dhe te ofron sherbime si: gjimnaze, shkolle, spital, klinike etj. Ndodhet 5 min larg qendres se Tiranes, 20 min larg Liqenit Artificial dhe 45 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes. Cmimi: 325,000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 574
  • Cmimi: 325 000€
  • Siperfaqe: 130.00 m²
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: TIRANA E RE
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array